W naszym zespole muzyka łączy pokolenia zarówno muzyków jaki i słuchaczy. Gramy na żywo nie tylko największe przeboje, ale przypominamy również zapomniane perełki muzyki rozrywkowej. Gramy koncerty na dużych scenach, ale nie stronimy od małych klubów i imprez zamkniętych.

Piotr KUDŁATY Mariański
Wokal, gitara akustyczna

Koneser dobrej whisky i muzycznych spotkań. Organizator grillowanych Wieczorów Piątkowych połączonych z degustacją wszelkiej maści wiktuałów i przeglądem nowości koncertowych ze świata. Człowiek, mecenas, filantrop. Śpiewa bo umie, chce i może.

Maciek FREEDOTS Machulak
Instrumenty klawiszowe i inne naciski

Z wykształcenia artysta, a z zamiłowania muzykant. Udziela się w różnych projektach muzycznych głównie jako klawiszowiec. Perfekcjonista w każdym calu przez co trudno go zadowolić nie tylko muzycznie. Prywatnie bardzo szczęśliwy człowiek – znawca wina, tańca i śpiewu.

Wiesław WIECHO Szajewski
Gitary

Na co dzień produkuje nowoczesny, mocarny i gniewny metal w zespole MASZYNA i udziela się w grupie DYM. Miłośnik jednośladów, rekonstruktor okresu przeworskiego, w którym występuje jako Wojownik. Skryty wielbiciel melodyjnych solówek i funkujących rytmów. Prawdziwy Tata, Mąż, Polak – Człowiek!

Paweł ZYCHO Zych
Perkusja

Jeden z najlepszych perkusistów w zespole, już nie techniczny, jeszcze nie muzyk, wszechstronnie uzdolniony – gra za szybko jak również za wolno, jedyny i niepowtarzalny!!!.